Inteligentní řízení bazénu VArio

Nejprodávanější produkty

Nové VArio 3m kabel k DMX světlům mimo rozvaděč Zobrazit větší

VArio 3m kabel k DMX světlům mimo rozvaděč

Propojovací kabel pro komunikaci VArio se světly s protokolem DMX

Více informací

Skladem 20 Ks

1 787 KčCena s DPH:

1 477 KčCena bez DPH:

516135

Více informací

UPOZORNĚNÍ: Systém VArio je určen výhradně k montáži a zprovoznění vyškoleným odborníkem (bazénářem), jenž v případně potřeby poskytne příslušnou zákaznickou podporu.

Výrobce nenese žádnou odpovědnost za škody a vady způsobené neodborným zapojením, chybným nastavením nebo nesprávným provozováním systému.

Díky inteligentnímu systému VArio je možné jednotlivé prvky bazénové technologie ovládat pomocí dálkového ovladače nebo pomocí telefonu/počítače vzdáleně přes internet.

Tento propojovací kabel je nutné dokoupit pro propojení modulu DIN LIGHTS se světly s komunikací DMX/RS485 a zdrojem mimo rozvaděč

DMX výstup: inteligentní řízení světel s komunikací: spínání, volba barvy/jasu/scény, synchronizace. Kompatibilní světla: Adagio Pro, Hugo Lahme, Wibre

Další informace k připojení světel a nastavení modulu DIN LIGHTS naleznete v návodu v sekci "Ke Stažení"

Ideální základní kombinací je VArio DIN modul s WiFi modulem, jenž umožňuje vzdálené řízení systému přes internet a také diagnostiku / první pomoc na dálku.
Sestavu je možné doplnit RC modulem pro lokální ovládání. RC modul má navíc krytí IP 65 (je odolný proti stříkající vodě nebo dešti) a je možné jej mít umístěný například vedle bazénu a používat jej i během koupání.

Více informací k jednotlivým sestavám pro ovládání naleznete v kartě "Ke Stažení"

Více informací ke kabelům a propojení s dávkovacími stanicemi naleznete v kartě "Ke Stažení"

10 Ostatní produkty ve stejné kategorii

Ke stažení